TEEME KOOSTÖÖD KONTROLLITUD TOOTJATEGA, ET PAKKUDA MAKSIMAALSET KVALITEETI JA VALIKUT, KINDLUSTADA KIIRE TARNE NING HOIDA HIND VÕIMALIKULT MADAL.

Lõplik hind sõltub Teie soovi kiirusest ning kujuneb turu hetkeolukorra võimalustest. Kui turu hinnad ületavad meie maksimaalseid märgitud hindasid, siis me ei pea eetiliseks toodet müüa ning pakume võimalusel asendustooteid ja alternatiivseid lahendusi.

Toodete puhul peame silmas, et oleks väljastatud vähemalt tootja poolt koostatud CE vastavusdeklaratsioon.

Tootespetsiifilised pildid, videod ning sertifikaadid esitame soovi korral koos hinnapakkumisega.

*COVID-19 kriisi tulemusel on maailmaturul isikukaitsevahendite tootmine, müümine ja vahendamine üks kõikuvamaid ärisid, seega me ei saa lubada kindlat hinda igale tootele, vaid saame pakkuda eetilist hinnavahemikku.

Toodete juures esitatud pildid on hetkel saadaolevad näidised, valik uueneb pidevalt. Iga tellimuse puhul edastame konkreetse toote pildi, CE deklaratsiooni, testimisraportid ning täpse hinna.

Toodete puhul peame silmas, et oleks väljastatud vähemalt tootja poolt koostatud CE vastavusdeklaratsioon ning testimisraport. Tootespetsiifilised sertifikaadid ja dokumendid esitame koos hinnapakkumisega.

FFP2/KN95 respiraatorid

Hind 2.00 € + km, tk

 * Lõpphind sõltub tellitud kogustest.